Örümcek Adam Eve Dönüş Yok
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 121 Görüntülenme

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok

(2021)

Yönetmen:

Jon Watts

Oyuncular:

Senaryo Steve Ditko, Stan Lee, Chris McKenna
Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi, Marvel çizgi romanlarının beyaz perdeye uyarlanan ve en sevilen karakteri olan Örümcek Adam filmleri yeni seris...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi, Marvel çizgi romanlarının beyaz perdeye uyarlanan ve en sevilen karakteri olan Örümcek Adam filmleri yeni serisinin üçüncü filmi olan Spider Man No Way Home izle ya da Türkçe adıyla Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmi 17 Aralık 2021 tarihinde Jon Watts yönetmenliğinde vizyona girecektir. Spider Man hayranlarının merakla beklediği yeni serisinin son filmi Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminin oyuncu kadrosunda ise Yenilmezler ekibinin ve yeni serinin genç oyuncusu Tom Holland, Doktor Strange karakterini canlandıran Benedict Cumberbatch, MJ karakterini canlandıran Zendaya, May hala rolünde Marisa Tomei, Betty Brant rolünde Angourie Rice, önceki Marvel filmlerinden tanıdığımız Happy Hogan, Strange’in yardımcısı Wong rolünde Benedict Wong ve Jamie Foxx, J.K. Simmons, Alfred Molina gibi ünlü isimler Spider Man No Way Home izle filminde yer almaktadır.

  Marvel Sinematik Evreninin yirmi yedinci filmi olma özelliğini taşıyan, 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmesi planlanan ve çekimlerine 2020 yılının Ekim ayında başlanan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminin konusu ise şöyle, Örümcek Adam Evden Uzakta filminde olan olaylardan sonra kimliği açığa çıkan Peter Parker’ın hayatı tehlikededir. Kimliğinin ifşa olmasının ardından işleri yoluna sokmaya çalışan ama gittikçe içinden çıkılmaz bir hale sokan Peter Parker iyi niyetle Doktor Strange’den yardım ister ancak işler onun sandığı kadar kolay olmaz ve bir anda her şey alt üst olur. Peter’ın Doktor Strange’den yardım istemesi ile başlayan olaylar zinciri yüzünden yeni bir düşmanın ortaya çıkması için bir kapı açılmıştır. Spider-Man yani Peter Parker’ın boyunu aşan bu yeni düşman ise Sinister Six çetesinden başkası değildir. Bir önceki filmde olan olaylardan sonra Quentin Beck, Peter Parker'ı cinayetle suçlayıp Örümcek Adam olarak kimliğini ifşa eder ve bu sırada Peter Parker, MJ, Ned ve May hala sorguya çekilir. Bunun üzerinde Avukat Matt Murdock, Peter'ın suçlamalardan beraat etmesini sağlasa da grup olumsuz tepkilerle uğraşmaya devam eder. Parker, MJ ve Ned'in MIT başvuruları reddedildikten sonra Parker, Doktor Strange'den yardım istemek için Sanctum'a gider. Strange ise herkesin Parker'ın Örümcek Adam olduğunu unutturacak bir büyü yapar, ancak Parker, sevdiklerinin anılarını korumalarına izin vermek için defalarca değişiklik istediğinde bozulur.

  Büyünün bozulmasından sonra Peter, bir MIT dekanını MJ ve Ned'in uygulamalarını yeniden gözden geçirmeye ikna etmeye çalıştığı sırada önceki filmlerden hatırladığımız Otto Octavius’un saldırısına uğrar. Octavius, Parker'ın nanoteknolojisi kıyafetini mekanik dokunaçlarına bağlanan ve Parker'ın onları devre dışı bırakmasına izin veren Demir Örümcek Adam Eve Dönük Yok izle kıyafetinden alır. Sonrasında ise Norman Osborn gelip saldırdığında, Strange Parker'ı Sanctum'a ışınlar ve Octavius'u Curt Connors'ın yanındaki bir hücreye kilitler. Büyünün bozulmasıyla Örümcek Adam'ın kimliğini bilen insanların bulunduklara evrene geldikleri ortaya çıkar. Strange daha sonra Peter Parker, MJ ve Ned'e onları bulup yakalamalarını söyler. Spider Man No Way Home izle filminde Max Dillon ve Flint Marko'yu bulup hücreye getirdikten sonra Osborn, Yeşil Goblin’den kontrolünü geri alır. Sonrasında ise Örümcek Adam’a ulaşır ve Osborn, Octavius ​​ve Dillon, Spider-Man ile savaşlarını tartışırken, ölümlerinden hemen önce evrenlerinden çekildiklerini öğrenirler. Strange, büyüyü tersine çevirip diğer evrenlerden gelenleri kendi evrenlerine gönderip ölümlerine neden olacağı sırada Peter, ölümlerini önlemek için önce kötülerin güçlerini ve deliliklerini iyileştirmeleri gerektiğini söyler ve Doktor Strange’den büyü çalmayı başarır.

  Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filminde daha sonra Osborn'un Goblin kişiliği kontrolü ele almasıyla tedavi görmemiş kötüleri Parker'a ihanet etmeye ikna eder. Dillon, Marko ve Connors kaçarken, Goblin May'i öldürür. Diğer tarafta ise Ned, Strange'in askı halkasını kullanarak portallar oluşturabileceğini fark eder ve MJ ile birlikte Parker'ı bulmaya çalışır. Ancak bu sırada Strange'in büyüsü tarafından çağrılan ve diğer evrenlerdeki Spider Man’leri, yani Parker'ın alternatif versiyonlarını bulurlar. Alternatif Parker'lar sevdiklerini kaybetme hikayelerini Peter ile paylaşırlar ve sonunda üç Parker kötü adamlar için tedavi geliştirirler. Senaryosunu Steve Ditko, Stan Lee ve Chris McKenna imzası bulunan Örümcek Adam Eve Dönüş Yok izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p izle kalitesinde Örümcek Adam ve Doktor Strange’in Sinister Six’e karşı verdikleri bu amansız mücadeleyi vizyona girdikten hemen sonra kesintisiz bir şekilde donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

  Diğer Adları:

  Spider-Man: No Way Home

  Senaryo:

  Steve Ditko, Stan Lee, Chris McKenna

  Yapım Şirketi:

  Marvel Studios

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?