Goosebumps 2 Perili Cadılar Bayramı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.6 IMDB Puanı 151 Görüntülenme

Goosebumps 2 Perili Cadılar Bayramı

(2018)

Yönetmen:

Ari Sandel

Oyuncular:

Senaryo Darren Lemke, Rob Lieber, R.L. Stine
2018 yılında vizyona giren Goosebumps 2: Haunted Halloween izle ya da türkçe adıyla Goosebumps 2: Perili Cadılar Bayramı izle filmi Ari Sandel yönetme...

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  2018 yılında vizyona giren Goosebumps 2: Haunted Halloween izle ya da türkçe adıyla Goosebumps 2: Perili Cadılar Bayramı izle filmi Ari Sandel yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılmıştır. Film ayrıca Lieber ve Darren Lemke ikilisinin yazmış olduğu bir hikayeden senaryoya çevrilmiştir. ABD yapımı korku ve komedi filmleri türünde yer alan film bir önceki 2015 yılında vizyona giren Goosebumps 1 izle filminden bağımsız olarak piyasaya sürülmüştür. çocuklar için yazılan korku kitapları serisinden beyaz perdeye uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Wendi McLendon-Covey, Madison Iseman, Jeremy Ray Taylor, Caleel Harris, Chris Parnell, Ken Jeong gibi oyuncular yer almaktadır.

  Goosebumps 2 türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Wardenclyffe kasabasında, lise öğrencisi Sarah Quinn, Columbia Üniversitesi'ne girebilmek için okula bir mektup yazmakta zorlanıyor. Sevgilisi Tyler Mitchell ise o gece takılmak için gizlice penceresinden içeri girer, ancak annesi Kathy ve kardeşi Sonny tarafından yakalanır ve evden kovulur. Ertesi gün, Sonny'nin en iyi arkadaşı Sam Carter’da hafta sonunu geçirmek için misafirliğe gider. Okulda ise Sam, kendisinin ve Sonny'nin gayri resmi işlerini yaptırmak için okula el ilanları asar ve okulun ağır abisi Tommy Madigan tarafından tehdit edilirler.

  Kathy, Sarah'dan o gün işten geç geleceği için çocuklara bakmasını ister, ancak Sarah’ın o gece Tyler'la dışarı çıkma planları vardır ve çocukları evde tek bırakır. Sam ve Sonny ise eski ve terk edilmiş görünen bir eve giderler ve çocuklar, doldurulmuş bir kedi bulana kadar çöp toplar. Bu sırada evdeki şömineyi temizlerken bir kitap bulurlar ve kilidini açtıklarında arkalarında ortaya çıkan kukla Slappy'yi görmezler. Sonny gömleğinin cebinde bir not bulur ve Slappy'ye hayat veren büyüyü okur. Çocuklar evden çıkarken Tommy ve arkadaşları onları bulur ve taciz etmeye çalışır. Sam ise eşyaları bırakmayı istemez ve bu yüzden Tommy Slappy'yi ondan alır. Kukla, güçlerini tekrar tekrar Tommy'nin pantolonunu aşağı çekmek için kullanır.

  Slappy hortumu dışarı çıkarır ve zorba çocukların iplerini çekmesini sağlar. Aynı gecenin ilerleyen saatlerinde Sonny, Slappy ve diğer oyuncak bebekleri kullanarak uyguladığı fen dersi için Nikola Tesla hakkında bir sunum üzerinde çalışır ve Slappy daha sonra, kuklanın hayatta olduğunu yavaş yavaş fark eden Sonny ile konuşur. Sonny, Sam'i gösterir ve Slappy, bir şeyleri hayata geçirebileceğini göstermek için Sonny'nin oyuncakları üzerindeki güçlerini gösterir ve bunu bir sır olarak tutmalarını ister. Sarah ise Tyler ile buluşmaya gider, ancak onun başka bir kızı öptüğünü görünce eve üzgün bir şekilde geri dönmek zorunda kalır ve Tyler’ı Sonny’ye şikayet ederken Slappy bunu duyar.

  Goosebumps 2 altyazılı izle filminde daha sonra okulda, Slappy Sarah'nın sırt çantasına gizlice girer ve Sarah onu farketmeden dolaba kapatır. Tyler, Sarah ile konuşurken kulak misafiri olur ve Sarah hâlâ ona kızgındır bu sırada Slappy, Tyler'ı spor salonunda dekorasyonları kurarken bulur ve Tyler'ı korkutarak, üzerinde durduğu merdivenin çökmesine ve yaralamasına neden olur. Bu arada, Sonny'nin sınıfında, Tesla Kulesi projesini hayata geçirir ancak her şey kontrolden çıkar ve laboratuvar alev alır. Sarah ise Sonny ile Slappy hakkında gerçekleri söylemesini ister ve Sonny herşeyi itiraf eder. Eve gittiklerinde ise annelerini Slappy ile oynarken bulurlar. Anneleri odadan çıktıktan sonra Slappy çocuklarla konuşunca Sarah bir anda gerilir ve Sonny, Slappy'yi yeniden canlandırmak için büyüyü tekrar okur, ancak işe yaramaz.

  Üçü Sarah'nın odasında özel olarak konuşmaya çalışır, ancak Slappy orada da görünür. Sarah daha sonra korkudan sopayla Slappy'ye vurur ve onu bayıltır. Daha sonra bir çantaya koyarak yakındaki bir göle atmak için giderler. Ancak Sarah onları eve götürürken Slappy ön cama gelir ve Sarah arabayı daha hızlı kullanmaya başlar. Çocuklar, RL Stine'nin kitaplarındaki yaratıkların Slappy de dahil olmak üzere kasabada terör estirdiği zamanlardaki dönemi öğrenmek için evine giderler. Stine evde olmayınca bir numara daha bulup bir mesaj bırakırlar. Fantastik korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken film serilerinden biri olan Goosebumps filmleri serisinin ikinci filmi Goosebumps 2 Perili Cadılar Bayramı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

  Diğer Adları:

  Goosebumps 2

  Senaryo:

  Darren Lemke, Rob Lieber, R.L. Stine

  Yapım Şirketi:

  Sony Pictures Animation

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?